Anime generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This forum is gathering the anime generation all over the world
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 My life in ninja world - TMNT story

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptypet ruj 26, 2008 9:06 pm

posto nisam isla u skolu jer sam se dva put zbljuvala kod kuce
evo novi nastavak kao sto sam i obecala
ali prvo da vas podsjetimo gdje smo stali zadnji put
''Izasla sam tiho iz sobe te sjela ispred vrata vadeci cokoladicu iz dzepa. Primjetila sam da su vrata od Leove sobe otvorena i da unutra gori svijetlo. >Mislim da bi mu trebala ici zahvaliti<. Vratila sam se u sobu po jos jednu cokoladicu, izasla van, pretvorila u lisicu te usla u Leovu sobu...''
a sad nastavak

xx 7.dio, Why the heck am I blushing? xx

...on je sjedio na krevetu i citao knjigu. Popela sam se na krevet i sjela pored njega.
¨Hej Kitsune!¨, rekao je Leo spustivsi knjigu.
¨Hi!¨, rekla sam vracajuci se u svoj ljudski oblik pruzajuci mu cokoladicu, ¨Izvoli! Tnx for saving me from Raph¨. Leo je prvo pogledao u mene pa u cokoladicu i nazad u mene, a zatim je uzeo cokoladicu. ¨Nema problema i drugi put¨, rekao je otvarajuci cokoladicu. Nasmjesila sam se te pocela jesti svoju. ¨Sta to citas?¨, upitala sam naginjujuci se preko njegovog ramena skoro spustajuci glavu na njegovo rame. ¨Tradicije i obicaji Japana¨, odgovorio je pokazujuci mi korice knjige. Leo je okrenuo glavu da me pogleda; i ja sam takoder okrenula glavu. Sada sam skuzila koliko smo zapravo bili blizu jedno drugome. Osjecala sam kako mi se lice crveni. Brzo sam se ustala i otisla do police sa knjigama, nadajuci se da Leo nije primjetio moje crvenjenje. >Zasto sam se zacrvenjela? Hm, mozda mi se samo ucinilo, no nije li se i on zacrvenio?< citala sam naslove knjiga ispod glasa. ¨Hm?¨, izvukla sam jednu knjigu iz police i stala citati sadrzaj. ¨Leonardo jel mogu posuditi ovu knjigu?¨, upitala sam pokazujuci mu korice knjige na kojima je velikim slovima pisalo Samuraji i njihova oprema. ¨Slobodno uzmi¨, rekao je, a ja sam krenula izlaziti van. ¨Tnx Leonardo¨, zahvalila sam otvarajuci vrata. ¨Vec sam ti rekao, zovi me Leo¨, rekao je, a ja sam se okrenula prema njemu sa osmjehom. ¨Arigato*5 Leo-kun*6¨, izasla sam van i otisla u svoju sobu ostavljajuci njega u zatecenom stanju, nije znao da znam japanski. Legla sam na krevet i pocela citati, no ubrzo sam zaspala drzeci knjigu otvorenu na stomaku. Prije no sto sam utonula u san ucinilo mi se da sam cula kako netko ulazi u sobu i pokriva me. Ali ignorirala sam zvukove te se okrenula na bok i utonula u dubok san.
-Leo's POV-
Negdje oko ponoci sam izasao iz svoje sobe da vidim dali svi spavaju. Provirio sam u Kitsuninu sobu kroz odskrinuta vrata. Spavala je drzeci knjigu otvorenu na trbuhu. Tiho sam usao unutra te je pokrio i uzeo knjigu i spustio je na pod pored kreveta. Kitsune se okrenula na bok i nastavila spavati. Par trenutaka sam je promatrao i odjednom mi se pojavio osmjeh na licu. >Zasto sam se zacrvenio onda i zasto se sad smijem?< ugasio sam svjetlo i otisao u svoju sobu. Legao sam na krevet i ubrzo zaspao jos uvijek razmisljajuci o Kitsune.
-End of Leo's POV-
*5 Arigato: japp. hvala
*6-kun: pocasni sufix u japanskom koji se najcesce stavlja iza imena muskih osoba

i hope you like it
next chapter comes out on sunday
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Developer
Developer
LenaLee


Broj postova : 224
Age : 29
Location : Croatia, Zagreb
Registration date : 31.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyned ruj 28, 2008 2:50 pm

haha .. na mome forumu si objavila više djelova!!!
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
LenaLee
Developer
Developer
LenaLee


Broj postova : 224
Age : 29
Location : Croatia, Zagreb
Registration date : 31.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyned ruj 28, 2008 2:50 pm

ali kao i uvijek dobro
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyned ruj 28, 2008 5:41 pm

Je me ovaj nastavak zbunija sa ovim POV
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyned ruj 28, 2008 9:21 pm

Ayumi je napisao/la:
Je me ovaj nastavak zbunija sa ovim POV

POV - Point Of View
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Developer
Developer
LenaLee


Broj postova : 224
Age : 29
Location : Croatia, Zagreb
Registration date : 31.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyuto ruj 30, 2008 9:49 pm

ma skužiš sve
dolazi to s vremenom
XD
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyuto ruj 30, 2008 9:59 pm

xx 8.dio, What the heck?! xx

Probudila sam se negdje oko sest. Bila sam iznenadena time sto sam pokrivena. >Koliko se ja sjecam sinoc se nisam pokrila< razmisljala sam ustajuci i skoro stajuci na knjigu pored kreveta >niti da sam spustila knjigu<. Spremila sam krevet i stavila knjigu na jastuk. Nesto je bilo cudno; u sobi je bio prisutan jos jedan miris osim Nerinog i mog. Odnekud mi je bio poznat. >hm? Negdje sam vec osjetila taj miris, hm<, onda sam se sjetila. ¨Leo¨, prosaptala sam osjecajuci kako mi se lice opet zacrvenilo >damn! Why do I blush every time I think about him, it all started last night.<. Izasla sam van iz sobe te se protegnula ispred vrata, ostavljajuci Neru da spava u sobi. Sve je bilo tiho, ok uvjetno receno tiho, iz Raphove i Mickeyeve sobe culo se glasno hrkanje. >lol, cini se da svi jos uvijek spavaju< sisla sam u dnevni i pocela potragu za kupatilom. Nakon 10-tak minuta sam ga pronasla, te obavila svoju jutarnju higijenu. Vratila sam se u sobu, pocesljala kosu i skupila je u nekakvu polu pundzu.
Uzela sam svoju messenger bag u kojoj su mi bili kunai-i i shurikeni te sisla u kuhinju. Spustila sam torbu pored vrata zajedno sa svojim rolama. Deckima sam napravila dorucak, palacinke. >hm, to bi bilo to, sad mogu krenuti u potragu, a mozda i ne< na vrscima prstiju sam se vratila na kat i usla u Leovu sobu. On je jos cvrsto spavao; dok sam gledala u njega opet sam se zacrvenila >covjece sta se dogadja samnom?!?!<. Uzela sam papir i olovku sa stola i napisala mu kratku porukicu, te se tiho iskrala nazad u kuhinju. Pokupila svoju torbu i obula role te otisla u potragu za svojom katanom. Bilo je 6:45 kada sam otisla.
-FFW to 7:45; Leo's POV-
Probudio sam se te nasao poruku na stolu: ¨Leo! Otisla sam potraziti svoju katanu. Vracam se brzo, obecajem! Kitsune P.S. dorucak vam je u kuhinji na stolu.¨. >How can I know I can trust her?< odjednom su mi glavom proletile slike od sinoc, osmjehnuo sam se. Sishao sam dolje i otisao potraziti Ucitelja Splintera i pokazati mu poruku. Nasao sam ga kako stoji ispred vrata kao da nesto ocekuje. ¨Ucitelju Splinter, pogledajte ovo¨, rekao sam pokazujuci mu poruku. On ju je procitao i samo uzdahnuo: ¨Samo se nadam da joj mozemo vjerovati¨. Zaustio sam da mu odgovorim, ali se onda zaculo kucanje na vratima ili bolje receno lupanje. Otvorio sam vrata, a unutra je usla Kitsune na rolama, sa svojom messenger bag i dugackim boo stafom na ledima, ili se makar tako cinilo da je to boo staff.
-End of Leo's POV; Kitsune's POV-
¨Jutro!¨, veselo sam pozdravila Lea i Ucitelja Splintera dok sam ulazila unutra >geeesh docekali su me ko roditelji koji docekuju svoje dijete koje kasni<. Izula sam role i bosonoga, u carapama, otrcala u kuhinju. ¨Jutro decki i dobar tek! mmmm tnx Mickey-bozu¨, rekla sam ulazeci u kuhinju i uzimajuci Mickeyev tanjur sa svjeze namazanom palacinkom. Sjela sam nasuprot njega, stavljajuci nodachi na krilo i pocela jesti. Mickey je otvorio usta da pocne galamiti na mene da mu vratim palacinku, ali nije nista rekao vec je samo buljio u mene kao i ostali. Nakon par zalogaja primjetila da sam da svi bulje u mene. ¨Sto je?!¨, upitala sam zbunjeno gledajuci u njih, ¨Jel Mickey-bozu nesto stavio u palacinku osim Nutele?¨. ¨A-A mislili smo da koristis katanu, a ne boo staff¨, rekao je Don. ¨Pa ovo i je katana. Nekuzim u cemu je problem?¨, rekla sam nastavljajuci jesti. ¨Nekuzis?! Molim te pogledaj ovo...¨, rekao je Don pokazujuci Leovu katanu. ¨Da, i?¨, rekla sam pogledom odmjeravajuci Leovu katanu. ¨Daj molim te Kitsune, nemoj se pravit blesava kad nisi. Ovo tvoje nema sanse da je katana. Maximalna duzina katane je 90cm.¨, rekao je Don. ¨Ha ha ha! To vi mislite da je maximum 90cm, ja cu vam dokazati drugacije.¨, rekla sam jeduci zadnji komad palacinke. Ustala sam od stola te otisla u poligon za trening ili kako ga oni zovu, dojo*7. Oni su me slijedili raspravljejuci medusobno. Stala sam na sredinu dojo-a i okrenula se prema njima. ¨Tko ima hrabrosti napasti me?!¨, upitala sam ih. Kornjace su se promeskoljile i u svemu tom meskoljenju Leo me napao svojim katanama. Prvih par napad sam samo uspjesno izbjegavala, a onda sam stala i cekala njegov sljedeci napad. Zaletio se punom snagom prema meni, a ja sam izvukla svoju nodachi katanu i blokirala njegov napad. Leo je zaprepasteno gledao u katanu. Zaculo se tiho pljeskanje, a ja i Leo smo odgurnili jedno drugo, ali je samo on spremio svoje katane. ¨Bravo! Nista drugo nebih ni ocekivao od Orenjijeve ucenioce, i on je sam bio nodachi master.¨, rekao je Ucitelj Splinter. ¨Hvala, to mi puno znaci¨, rekla sam lagano se naklonivsi. ¨Nodachi? Kakva je to katana?¨, upitao je Leo stajuci pored mene da bolje pogleda nodachi. ¨Da, ovo je nodachi katana, nemjenjena konjici. Minimalna duzina nodachi-a je 90cm, a maximalna je 150cm. Vrlo teska, katana koja sjece svojom tezinom. Mislim da bi vam je vama bilo jako tesko cak i samo drzati je. Ok, mozda bi je Donie mogao drzati, ali mozda¨, rekla sam pokazujuci im katanu. Don me je pogledao upitno: ¨Zasto samo ja?¨. ¨Zato sto imas osjecaj za duzinu, zbog toga sto inace treniras sa bo staffom. I ja sam prije trenirala stim, ali sam onda presla na nodachi.¨, rekla sam. ¨Aha¨, rekao je Don te se zamislio. ¨Cekaj malo, jeli to nesto ugravirano na ostrici?¨, upitao je Raph. ¨Dobro zapazanje¨, pokazala sam mu ostricu na kojoj su bila ugravirana japanska slova. ¨Sta pise?¨, upitao je Mickey stajuci pored Rapha i mene. ¨Pise: Neba-gibuappu*8¨, rekla sam sa osmjehom, ¨ili u prijevodu: Never Give Up!¨. Mickey je sada sa jos vecim zanimanjem gledao katanu. ¨Svida ti se Mikey-bozu?!¨, rekla sam. ¨Aha. Zasto me stalno zoves Mickey-hm, b nesto?¨ upitao me Mickey, a Ucitelj Splinter se zasmijuljio kao da se sad tek sjetio sta znaci sufiks -bozu. ¨Sta to znaci? Sta je tako smijesno da se cak i Ucitelj Splinter nasmijao?!¨, Mickey je zbunjenim pogledom prelazio od mene do Ucitelja Splintera i nazad. Ucitelj Splinter se jedva susdrzavao da se ne opali smijat: ¨sufiks -bozu je neformalan nacin obracanja djecacima, nesto kao ¨mali¨ ¨. ¨MOLIM?!?!?!¨, proderao se Mickey uvrijedeno, ¨Prvo mi uzme palacinku i sad me jos zove ¨mali¨. Nemoze to tako!!! JA nisam ¨mali¨!!!¨. ¨Daj se smiri Mickey-bozu¨, rekla sam >geesh ako Mickey ovako reagira na -bozu nezelim znati kako bi Raph reagirao<. Mikeyu je izgleda prekipilo, napao me i pokusao udariti nogom u bok. Skocila sam u zrak, a on je nogom udario u stup dojo-a koji je se nalazio iza mene. Ja sam sletila na lagano na njegovu nogu cucnuvsi da budem u ravnini sa njegovim ocima. Osmjehnula sam se: ¨Agresivnost sam ocekivala od Rapha, ali ne i od tebe Mickey-bozu¨. Mickey je izgledao zatecen tom izjavom. Njegov izraz lica se iz ljutitog vratio u normalni, pomalo hiper. Skocila sam sa njegove noge i stala pored njega, ali u suprotnom pravcu. ¨Sorry, nisam namjeravao izgubiti zivce¨, ispricao se Mickey ispod glasa tako da ga samo ja cujem. ¨Ma neme veze, ja sam malo pretjerala sam zezanjem, sorry¨, rekla sam ispod glasa. Osmjehnuli smo se jedno drugom. ¨Danasnji prvi sparing partneri ce biti Kitsune i Mickellangelo, kada su vec poceli mogu i nastaviti¨, rekao je Ucitelj Splinter, a ja i Mickey smo iznenadeno pogledali u njega, a onda izmjenili vragolaste poglede. Napala sam ga, ali on se brzo izmaknuo. Nastavili smo se boriti, ali Mickey je bio brzi, sto mi je pocinjalo ici na zivce. Iznenada se pojavio ispred mene i udario me nogom, a ja sam odletila na drugi kraj dojo-a. Sa usana mi je pobjegao mali grrrr. Napravila sam, njima cudne, hand signs te rukom u zraku ispred sebe iscrtala trokut. ¨Fenix fire!¨, rekla sam kroz polu sapat, a iz trokuta je izletila vatrena ptica. Prosla je kroz Mickeya, a ja sam se pojavila odmah iza nje te pribila Mickeya uza zid prislonivsi mu nodachi na vrat. Mickey je gledao u mene sa strahom. Nakon par trenutaka shvatila sam sta sam napravila. Pustila sam ga i uplaseno napravila dva koraka unazad. ¨Ja...ja....ja...sorry Mickey¨, rekla sam te otrcala u svoju sobu, zalupivsi vrata za sobom. Ostali su stajali u dojo-u zaprepasteno gledajuci zamnom...
*7 dojo: u doslovnom smislu znaci ¨place of the Way¨; prostorija za trening ili meditaciju
*8 neba-gibuappu: never give up na kanji-u ネバギバ
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysub lis 04, 2008 6:19 pm

Awwwwwww ovaj mi je dio ludilo.a jadan Majki XDXDXD
Šta mu radi
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysri lis 08, 2008 8:55 pm

xx 9.dio, I love him?! No, that can be true, can it?! xx
Naslonila sam se na vrata i pustila suze da mi teku niz obraze. Spustila sam se na pod i dalje se naslanjajuci na vrata. Nera je dosla do mene i sjela mi u krilo pokusavajuci me utjesiti. ¨Zasto se nemogu rijesiti tih tehnika. One su zabranjene¨, govorila sam samoj sebi tiho, ¨Nemogu vjerovati sto su mi te dvije godine ucinile. Kao da sam zaboravila prethodnih 11 godina i sve sto me Orenji sensei naucio.¨. Plakala sam tiho. Odjednom sam zacula tiho kucanje, ali ono nije dopiralo od vrata iza mene vec od ormara pored kreveta. Ustala sam i pomaknula ormar te pronasla vrata iza njega. Opet se zaculo kucanje. Otvorila sam ih, a na njima je stajao Leo. ¨Zaboravio sam ti reci za ova vra...¨, sada je primjetio da placem. ¨Kitsune zasto places?!¨, upitao je zabrinuto ulazeci u sobu i zatvarajuci vrata za sobom. ¨Tko kaze da placem?!¨, rekla sam pokusavajuci sakriti suze; bezuspjesno. Leo je krenuo prema meni, a ja sam mu okrenula ledja. Stavio je ruku na moje rame i okrenuo me da pogledam u njega, ali ja sam spustila glavu, gledajuci u pod. Prstom mi je uhvatio bradu i podigao mi glavu, ali ja ga opet nisam pogledala, gledala sam lijevo od njega. ¨Tvrdoglavo stvorenje jedno, pogledaj me!¨, rekao/naredio je. Spustila sam glavu: ¨Nemogu, Leo jednostavno nemogu! I'm a monster!¨, rekla sam pustajuci suze da ponovo poteku. U sobi je vladala tisina,a suze koje su padale na pod odzvanjale su kao crkvena zvona. Leo je stavio ruke na moja ramena. ¨I'm so stupid!¨, rekla sam kroz jecaje.
-End of Kitsune's POV; Leo's POV-
Postavio sam ruke na Kitsunina ramena. ¨I'm so stupid!¨, rekla je kroz jecaje. Jednostavno nisam mogao samo stajati i gledati je kako sve vise tone u depresiju. Zagrlio sam je cvsto neznajuci sta drugo da napravim.
-End of Leo's POV; Kitsune's POV-
Odjednom me je Leo cvrsto zagrlio. Na trenutak sam bila zbunjena, ali onda sam uzvratila zagrljaj, spustajuci glavu na njegova prsa i dalje placuci. Stajali smo tako, na sredini sobe, zagrljeni, dobrih 20 minuta. Polako sam se smirila i prestala plakati. Podigla sam glavu i zagledala se u Lea. On je gledao u mene. Opet su mi se obrazi zacrvenjeli. Odgurnula sam se iz zagrljaja. Obadvoje smo okrenuli glave u suprotnim smjerovima pokusavajuci sakriti crvenjenje. ¨Kako je Mickey?¨, upitala sam da prekinem tisinu. ¨Malo je prestrasen, ali bit ce on OK, brzo ce on to zaboraviti.¨, odgovorio je Leo. ¨Bolje bi bilo da mu se odem ispricati¨, rekla sam polako otvarajuci vrata. ¨Ti idi, ja cu doci za tobom¨, rekao je Leo i otisao u svoju sobu. Ja sam izasla van i otisla u dnevni. Tamo su bili svi okupljeni. Kada sam usla unutra svi pogledi su bili uprti u mene. Duboko sam udahnula te se naklonila u smjeru Mickeya: ¨Oprosti Michellangelo! Nisam smjela upotrijebiti zabranjenu tehniku na tebi! Oprosti!¨. Uspravila sam se, a on je samo gledao u mene, onda mu se na licu pojavio njegov poznati siroki osmjeh. Ustao se i dosao do mene zagrlivsi me pravim razigranim zagrljajem, skoro me srusivsi. ¨Hej, nothing to forgive!¨, rekao je smijuci te nadodao sapcuci mi na uho, ¨Nemoj zbog mene plakati!¨. Osmjeh mi se vratio na lice: ¨Tnx Mickey-bozu¨. Uskoro smo se svi smijali. Nakon par sati smijanja i igranja videoigrica, otisla sam u svoju sobu. Presvukla sam se u pidjamu te izvalila na krevet. Zagledala sam se u ormar koji je sakrivao vrata do Leove sobe >mora da ga je Leo vratio nazad na mjesto<. Ustala sam se i pomaknula ga tako da su se vrata mogla slobodno otvoriti. Vratila sam se nazad u krevet. Odjednom mi je kroz misli proletjela slika mene i Leonarda kako stojimo na sredini sobe zagrljeni i gledamo jedno u drugo crveneci se. >So, this is love?< stim pitanjem sam utonula u san.
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyčet stu 13, 2008 12:21 pm

Zašto nepišeš više nastavke
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyčet stu 13, 2008 5:11 pm

Evo vam sve do kraja

xx 10.dio, Night advice xx
Probudila sam se usred noci. Vrata koja su vodila do Leove sobe bila su otvorena. Ustala sam se i pogleda na sat na stolu. Bilo je 2:30 ujutro. >Mrzim nocno setanje do WC-a< krenula sam prema vratima i usput provirila u Leovu sobu. On je lezao na krevetu i buljio u strop. ¨Nemozes spavati?¨, upitala sam naslanjajuci se na stok od vrata. Leo se trgnuo i pogledao u mene: ¨Aha, ti isto?!¨. ¨Ne, ja samo mrzim nocno setanje do WC-a. Be right back¨, rekla sam te se tiho iskrala do WC-a. U povratku sam si u kuhinji natocila vode u bocicu. Vratila sam se nazad u sobu. Leo je sada sjedio na krevetu drzeci glavu na dlanovima. Sjela sam pored njega te polozila ruku na njegovo rame: ¨Leo whats wrong?¨. Pogledao me i osmjehnuo se: ¨Nista, samo mrzim kad nemogu zaspati, to je sve¨. ¨Hm, a da probas brojati ovce¨, nasalila sam se. ¨Neradi, vec sam probao¨, rekao je, a ja sam se tiho nasmijala. ¨Probaj misliti na nesto lijepo, nesto sto te smiruje...¨, rekla sam te zijevnula, ¨a ja odo nazad u krpe¨. Ustala sam se te sagnula i poljubila ga u obraz, crveneci se. ¨Laku noc!¨, rekla sam i otisla u svoju sobu ostavljajuci Lea po drugi put u zapanjenom stanju.
-End of Kitsune's POV; Leo's POV-
Kitsune se ustale, te sagnula i poljubila me u obraz. Imao sam osjecaj da mi je lice crveno kao paprika. ¨Laku noc!¨, rekla je i otisla u njenu sobu. Zapanjeno sam gledao za njom drzeci ruku na obrazu tamo gdje me poljubila. Legao sam nazad na krevet >Rekla je da mislim na nesto lijepo sto me smiruje<. Iz nekog razloga sve cega sam se mogao sjetiti bila je Kitsune. Zaklopio sam oci i polako utonuo u san >Tko bi rekao da ovo zapravo radi<.

xx 11.dio, Runaway xx
Probudila me galama koja je dopirala iz dnevnog boravka. Nabrzinu sam se presvukla i sisla u dnevni. Raph je naganjavao Mickeya zato sto mu je Mickey uzeo sai-e. Ucitelj Splinter, Leo i Don stajali su sastrane i ponasali se kao da je sve uredu. Raphova i Mickeyeva galama i naganjavanje isli su mi na zivce. ¨PREKINITE!!!!¨, proderala sam se sto sam glasnije mogla. Mickey i Raph automacki su se prestali naganjavati i pogledali u mene, a jadni Donnie se tolko uplasio da je poskocio i sakrio se. ¨Geeeez netko se ustao na krivu stranu oklopa¨, prokomentirao je Raph. ¨Pa kako i nebi kad me probudi galama i naganjavanje dva kornjacasta chupixa¨, rekla sam ljutito. Okrenula sam se na peti i odmarsirala u kuhinju. Raph i Mickey su potrcali zamnom. ¨Sta si rekla?!¨, upitao me Raph crvsto me uhvativsi za rame. ¨Cuo si me, nisam mucala!¨, rekla sam streljajuci ga pogledom preko ramena. U ocima sam mu vidjela da ima silnu zelju da mi zavali jednu samarcinu, ali nije. Pustio je moje rame i napustio kuhinju. Uzela sam komad sinosnje pizze, zagrijala je i vratila se nazad u sobu. Uzela sam knjigu i sjela na krevet citajuci i jeduci. Nakon sto sam pojela izasla sam van iz sobe i zacula raspravu u dnevnom. Prisuljala sam se i prisluskivala. ¨Sta joj daje pravo da govori takve stvari?! Sta si ona umislja tko je ona?!¨, cula sam Raphov glas. ¨Daj Raph smiri se! Nije to mislila!¨, pokusavali su ga smiriti Don i Leo. ¨Ma kako nije! Jucer je skoro ubila Mickeya! Kazem vam u njoj jos ima zla.¨, ljutito je rekao Raph. Nastala je tisina. Duboko u sebi znala sam da je upravu. Vratila sam se nazad u sobu i spakirala svoje stvari. Leovu knjigu sam stavila na stol i na nju poruku. Uzela sam Neru u narucje te se iskrala iz sobe. Iz dnevnog su jos dopirali zvukovi rasprave. Iskrala sam se iz sklonista i trcala kroz hodnike kanalizacije. Dosla sam do otvora za povrsinu. Otvorila sam ga te izasla u malu ulicicu. Trcala sam kroz ulicice grada dok se nije smracilo, a onda sam se sklonila u jednu staru zgradu.
-Meanwhile, at shelter, Leo's POV-
Nakon rasprave sa Raphom, usao sam u Kitsuninu sobu, ali nje nije bilo. Na stolu je stajala knjiga koju je posudila, a na njoj porukica: ¨I'm sorry! Raph je upravu. U meni jos ima zla. I'm sorry! Kitsune¨ Istrcao sam iz sobe u dnevni te procitao poruku na glas pred svima. Svi su gledali u mene. ¨Izgleda da me cula, ha?¨, rekao je Raph sjedajuci u fotelju. ¨Da izgleda da te cula!¨, rekao sam pomalo ljuto, te krenuo prema vratima. ¨Neces je sustici Leonardo. Otisla je prije vise od sat vremena¨, rekao je Ucitelj Splinter gledajuci u mene. Stao sam kao ukopan sa rukom na kvaki. Nakon 5 minuta pustio sam kvaku i otisao u svoju sobu. Izvalio sam se na krevet zabijajuci glavu u jastuk. ¨Kitsune come back! I need you! I love you!¨, prosaptao sam sa suzama u ocima.

xx 12.dio, Love xx
A year past since I runaway from the turtles. I lived in that bulding I hide first night. Nera was now very big, almoust like grown up dog.
One night I was walking with Nera by my side towards the old building I was living in. Suddently I heard sounds of fight. I run towards the sounds. Behaind the corner I found some guy with two katanas and blue bandana covering his eyes, fighting againts gang of Purple Dragons. Without thinkig I run and started fighting by his side >Those katanas look so familirar, and that bandana<. After all Purple Dragons were defited I turned to leave, but the guy called out my name: ¨Kitsune¨. >That voice...< I turned around looking at him confused: ¨Who are you?¨. He puted his katanas on his back and smiled to me. >That smile...< ¨L-Leo?!¨, I muttered. He just nodded. ¨But...but how come you're a human?!¨, I asked confused. ¨Hehe, Donnie made some stuff that turns us into humans¨, he said. I was so happy to see him. I run into him and huged him never wanting to let go. Tears rolled down my cheeks. ¨Hej, why are you crying?¨, he asked huging me, ¨You're making my shirt wet¨. ¨Oh, sorry, it's just i'm so happy to see you. I was stupid to leave in the first place¨, I said wiping my tears away. ¨Come with me. I think the others would be happy to see you¨, Leo said looking down on me. ¨I don't know Leo, maybe Raph was...¨, I was cut off by Leo putting his finger on my lips. ¨No, he wasn't. After you left he missed you. I missed you. Everybody missed you.¨, he said turning around to leave. Leo made few steps, then he realised you wasn't following him. ¨Oh come on!¨, he said taking my hand and almoust pulling me behaind him. Nera followed us. I was blushing like mad and so did Leo. After few minutes of walking we reached the house Leo said belonged to the lady name April O'neil. He oppened the door and led me in. Once I was in the house I let go of his hand. He lead me strait to the living room. As I entered the room everybody was looking at me. They were all humans, except Master Splinter. First one to recognize was Mickey. Big grin appeared on his face. He run to me and gave me big bear hug almoust nocking me down. ¨I'm so glad to see you!¨, Mickey said smiling at me. ¨And I'm glad to see you, Mickey-bozu¨, the moment I said ¨Mickey-bozu¨ Don and Raph jumped up. ¨Kitsune!¨, they both yeled huging me. ¨Missed you guys!¨, I said trying to hug them all at once.
We spent all night talking. Guys introduced me to the April and Casey. I found out that they were looking for me every night for a couple of months, and that they killed the Sheredder, and that Mickey was so depresed by me leaving that he didn't play video games for two weaks. After some time we all went to bed. OK almoust everybody. Leo was still awake siting on the roof watching stars. I sneecked out to find him >I have to tell him...<. Once I was on the roof I came and sitted by his side puting my head on his shoulder. He huged me with one hand. We were both blushing. Sudently an evil idea poped out in my head. I started tickling him. ¨Hahaha no fair hahaha¨, he said through the laughs. I was on top of him, but he menadge to flip me over and started tickling me. ¨Hahahaha and haha i'm not haha fair haha¨, I said laughing. He stopped tickling me. We were watching each other. ¨Leo I...I...¨, I was cut off by Leo's lips crushing on mine. For a moment I was suprised but then I kissed him back. I put my arms around his neck diping the kiss and he put his arms around my waist. We separeted for air. ¨I love you!¨, he said gently. ¨Don't steal my words¨, I said pulling him in to another kiss. After we separetd for air once again I run my fingers through his messy black hair. ¨Can you stay in this form forever?¨, I asked. ¨Huh?¨, Leo seemed suprised by this question. ¨I really like you're hair¨, I said with a small laugh messing his allready messy hair. He laughed a little: ¨One bottle of that thing Don and April made alouse me to be human for 12 hours. ¨12 hours. Thats fine by me, thought I love you anyway¨, I said and Leo pulled me into passionet kiss...
After that night me and Leo were allways together. When others found out that we were dating they throw a party. Years past and everything was perfect. I finally had my happy end. I got my self a new happy family...
xx THE END xx
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
BabyCool
Beginer
Beginer
BabyCool


Broj postova : 15
Age : 27
Location : Knjazevac
Registration date : 21.04.2009

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyčet tra 23, 2009 2:16 am

OMG, ovo je tako leepa pricaaaaaaaaaaaaa!!! sto nema druga sezonaaaaa? Very Happy
aaaaaa, ocuu jossssssssssss Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyčet tra 23, 2009 9:40 pm

Dobro došla Kawaii smile to wulfi sama piše svoju verziju moram je nagovorit da stavi još koji dio
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
BabyCool
Beginer
Beginer
BabyCool


Broj postova : 15
Age : 27
Location : Knjazevac
Registration date : 21.04.2009

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptypet tra 24, 2009 12:24 pm

Hvala na dobrodoslici Smile
Jaoooo, molim te nagovori je, ova prica je stvarnoo dobra.... sto ona ne pocne da pise neku knjigu??? Very Happy
[Vrh] Go down
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptypet tra 24, 2009 4:32 pm

Neznam,danas ću joj reč da objavi još koji dio
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
BabyCool
Beginer
Beginer
BabyCool


Broj postova : 15
Age : 27
Location : Knjazevac
Registration date : 21.04.2009

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptypet tra 24, 2009 10:17 pm

Hvala ti ^^
[Vrh] Go down
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysub tra 25, 2009 10:25 am

gomen, ali to je sve sto sam napisala od TMNT-a za sada....mislim pisem jos jednu, ali jos je u biljeznica fazi My life in ninja world - TMNT story - Page 2 833307
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
BabyCool
Beginer
Beginer
BabyCool


Broj postova : 15
Age : 27
Location : Knjazevac
Registration date : 21.04.2009

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysub tra 25, 2009 10:42 pm

oky,
P.S. ova ti je strava!!!
[Vrh] Go down
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysri tra 29, 2009 12:02 am

BabyCool je napisao/la:
oky,
P.S. ova ti je strava!!!

Very Happy arigato...nikad nisam vidjela nekog da je tako odusevljen nekom od mojih prica...LoL
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
BabyCool
Beginer
Beginer
BabyCool


Broj postova : 15
Age : 27
Location : Knjazevac
Registration date : 21.04.2009

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysri tra 29, 2009 12:03 pm

Pa sta joj fali? Kawaii smile
Bas je super, iskreno Smile
[Vrh] Go down
miyu
Developer
Developer
miyu


Broj postova : 178
Location : far far away XD zagreb
Registration date : 29.12.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 6:26 pm

auuu tek sam to sad vidjela, lol može skraćeni uvod? pliiiiiiz!
[Vrh] Go down
BabyCool
Beginer
Beginer
BabyCool


Broj postova : 15
Age : 27
Location : Knjazevac
Registration date : 21.04.2009

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyčet svi 14, 2009 12:38 pm

moze? ma moze, bilo sta xD
[Vrh] Go down
miyu
Developer
Developer
miyu


Broj postova : 178
Location : far far away XD zagreb
Registration date : 29.12.2008

My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Emptyuto svi 19, 2009 8:56 pm

pa? o ćem se prića radi?
[Vrh] Go down
Sponsored content





My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: My life in ninja world - TMNT story   My life in ninja world - TMNT story - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
My life in ninja world - TMNT story
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Life of cat ninja - TMNT story
» Misterys of life

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Anime generation :: Anime art :: Fan fiction-
Forum(o)Bir: