Anime generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This forum is gathering the anime generation all over the world
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Poket Monsters (Pokemon FF)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

Poket Monsters (Pokemon FF) Empty
PostajNaslov: Poket Monsters (Pokemon FF)   Poket Monsters (Pokemon FF) Emptyned lis 05, 2008 7:24 pm

Evo meni se pisalo a ovo je najlakše za izmislit XD

Već od samog početka dan mi je krenuo naopako.Probudila sam se kasno i sad još kasnim kod prof. Oaka.Odjednom nešto se zabije u mene i baci me na pod.-Hej pazi malo-Povikala sam.No ispred sebe sam ugledala dječaka sa ugljenasto crnom kosom i u zelenoj piđami što me odmah navelo na smijeh.-Hej što se smiješ!-Izderao se na mene.-Pa tvojoj zelenoj piđami i kržljavim nogama.-Odgovorila sam mu.No on mi ništa nije odgovorio samo je nastavio svojim putem.Ja sam se također ustala i nastavila prema laboratoriju. Ali ponovno sam ugledala toga dječaka kako priča sa prof.Oakom.-Čini se da imam još nekog tko nezna doći na vrijeme.-Začuo se profesorov glas kad sam došla u blizini.-Oprostite prof.Oak ali imate li još kojeg pokemona?-Upitala sam nestrpljivo ali i u nadi.-Pa moglo bi se nešto nađi te povede mene i tog dječaka zajedno u labaratorij.-Ash nešto si mi tih?-Te pritisne botun a iz metalne kutije izađu tri pokelopte.-Razmišljao sam o ovome dugo i zaključio da pokemon kojeg želim je Bufflow-Te pritisne poke loptu a iz nje neiziđe ništa.-Žao mi je Ash ali tog pokemona je uzeo klinac koji nije kasnio.-Ma nema veze ionako za početnike je najbolji Frungos.Te ponovno iz pokelopte neiziđe išta.-Treča sreća,Tinderloin.-Ali i ta pokelopta je bila prazna.-Znaš kako se kaže ko rano rano dvije sreče grabi a u ovom slučaju pokemona.-Ostala sam razočarana jer nije bilo pokemona za nas.-Dajte prof.Oak sigurno imate još jednog!-Povikao je Ash.-Pa kad smo već kod toga imam još dva ali kod jednog postoji problem--Nema veze uzimam ga.-TE pritisne pokeloptu iz koje izađu munje i maleni žuti pokemon.-wow-Ostali smo zapanjeni oboje.-Prof.Oak mogu li ja sada?-Upitala sam-U ruke sam uzela ono što bi trebao biti moj prvi pokemon,prvi korak do samostalnosti.Pritisnula sam botun i poke lopta se otvorila.Bio je to Pichu prva verzija od Ashovog Pikachua.Dok Pikachu nije baš bio poslušan i zadavao je Ashu muke,pichu je pak bio umiljat.-Čini se da ćete svi zajedno krenuti na put.-Zajedno!!-Oboje smo rekli u isti glas.-Pa da,lakše vam je trenirati i učiti o novim pokemonima u društvu-Nasmješi se prof.Oak.Tek što smo izišli iz laboratorija dočekala nas je velika povorka.Prepostavljan da je to bila Ashova mama.Neko vrijeme ga je sramotila ali poslje se oprostili te smo krenuli na put.-Pikachu vrati se u pokeloptu!-Derao se i vukuvši ga cijelim putem Ash.Ja stim nisam imala problema ali volim kad je pokemon slobodan de sam ga stavila na rame.-Kako se zoveš?-Odjednom me upitao.-Amy-Odgovorila sam mu.-Kako te prije nisam zamječivao?-Vjerojatno se nismo okupljali u istom dijelu.I dalje bi potrajala ta priča da Ash nije ugledao Pidgeya.-Pikachu napadni ga-No Pikachu je digao nos i nadurio se.-Ajde pikachu,inače ideš u pokeloptu.-Ali Pikachu skoči na prvu obližnju granu.-Pichu je ga možeš ti napasti.-Upitala sam umiljato.Pichu se zaleti prema Pidgeyu skoči u zrak te ga napadne sa munjom.No Pidgey uzleti u zadnji čas.Tek tad sam uočila da Pichu ima veće jabučice od pikachua te mu je zato napad munjom jači.-Nema veze Pichu dođi.-hej kako si ga navela da te sluša-Neznam jednostano me sluša-Uf da je meni Pikachua naves da sluša.- Neda mi se više pisat

Pichu-Poket Monsters (Pokemon FF) 17210
NASTAVIT ĆE SE
Poket Monsters (Pokemon FF) 29o1fmrPoket Monsters (Pokemon FF) 65ziihPoket Monsters (Pokemon FF) 1fbseu
Frugus1 Bufflow 2 Tinderloin3
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
wolfie-chan
Amature
Amature
wolfie-chan


Broj postova : 371
Age : 30
Location : u svojoj sobi ispod kreveta u Slavonskom Brodu
Registration date : 03.06.2008

Poket Monsters (Pokemon FF) Empty
PostajNaslov: Re: Poket Monsters (Pokemon FF)   Poket Monsters (Pokemon FF) Emptysri lis 08, 2008 8:52 pm

cool
cool
cool
cool
cool
cool
Kawaii smile Kawaii smile Kawaii smile
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Developer
Developer
LenaLee


Broj postova : 224
Age : 29
Location : Croatia, Zagreb
Registration date : 31.03.2008

Poket Monsters (Pokemon FF) Empty
PostajNaslov: Re: Poket Monsters (Pokemon FF)   Poket Monsters (Pokemon FF) Emptypon lis 27, 2008 2:59 pm

a fora je
nastavi pisati
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

Poket Monsters (Pokemon FF) Empty
PostajNaslov: Re: Poket Monsters (Pokemon FF)   Poket Monsters (Pokemon FF) Emptypon pro 29, 2008 8:38 pm

Evo ponovno me uhvatila želja z apisanjem Very Happy

Zaputili smo se prema prvom obližnjem pokemon centru ali zatekli smo se u gustoj šumi.-Ash ali ti nebi trebao znati gdje idemo?!-Uzviknula sam glasno.
-NA karti piše da se grad nalazi odmah iza ovih drveća-Opravdavao se Ash.
Povirili smo iza grana te ugledali grad.
-Nalazimo se na prokletoj litici!!!-TOliko sam se glasno izderala da je moj glas odjekivao planinom.
kapljica -Ok,ok smiri živce ići ćemo okolnim putem-
-TO će potrajati cijelu noć?-Upitala sam ga
-Pa vjerojatno da,ali to nam je prilika da ulovimo još nekog pokemona.
Spuštali smo se tako neko vrijeme niz liticu,sve dok tama nije pobjedila svjetlost.
Našli smo prvo ravnije mjesto i napravili logor.Nešto je šušnilo iz nas.
Ash se počeo praviti važan te je poslao Pikachua da provjeri situaciju.
-Pikachu hajde vidje tšto je šušnilo.-NO Pikachu se sakrio meni iza nogu.
-No dobro kad neslušaš idem ja sam vidjeti što je tamo.Polako se približavao grmlju kad ugleda plave oči kao zvijezde.Nešto iskoči iz grmlja.
Bio je to umbreon koji je imao spesifičnu boju krugova.
-Wow-Pogledaj ga pichu kako je ljep-
Ash je imao želju da ga uhvati te odmah baci pokeloptu na njega.
Lopta se neko vrijeme micala ali umbreon je ipak izašao iz nje.
-Pichu upotrebi svoj napad munjom-
-Pikachu i ti isto-Povikao je Ash odmah iza mene.
Umbreon se uspio prvih par puta izmaknuti ali smo ga nakraju ipak izmorili.
-Pokelopto kreni-Povikala sam
No ASh je bacio isto pokeloptu.
-ASh što to radiš pa ja želim uhvatiti tog pokemona-
-Ja sam otišao do grmlja da vidim što je to-nabacivao je argumente.
Pogelopta je stala i umbreon je ostao u njoj .
Oboje smo potrčali što brže da je uzmemo.
-Ash imam ideju borbom ćemo odlučit tko dobiva umbreona-
-Pih moj pikachu će za čas srediti tvog pichua-
-To ćemo još vidjeti-
-Pikachu napad munjom -
-Pichu izbjegni i napadni tjelom-
Pichu je uspio baciti Pikachua na pod ali se on brzo trgnuo i udario mog Pichua munjom.
-Pichu upotrebi svoj slatki poljubac-
Pikachu se rastopio nije mogao odoljeti
-Pikachu trgni se,pikachu-Vikao je ash i čupao kosu s glave.
-Pichu sad električni šok-Poštu su mu jabučice veće od Pikachua napad je bolje djelova te se Pikachu nije mogao pomaknuti.
-Jej osvojila sam svoj drugog pokemona-
-Izvoli,pošteno si pobjedila.-Ash mi je u ruke predao pokeloput
-Čudno od tebe Ash samo tako mi predati loptu i prihvatit poraz,a ja sam mislila da ti nikad neodustaješ.-Lagano sam ga provocirala
-Nečeš uspjeti ovoga puta Amy-
-Laku noć-Te smo oboje zaspali u svoj vrečama
NASTAVIT ĆE SE
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
Reyrey
Developer
Developer
Reyrey


Broj postova : 240
Age : 30
Registration date : 22.07.2008

Poket Monsters (Pokemon FF) Empty
PostajNaslov: Re: Poket Monsters (Pokemon FF)   Poket Monsters (Pokemon FF) Emptypon pro 29, 2008 9:02 pm

wow cool je =3 ... Poket Monsters (Pokemon FF) 558239 samo ti piši dalje xD
ak ti se da javi kad napišeš još XD :bye:
[Vrh] Go down
http://blueangel4ever.blog.hr/
Sponsored content





Poket Monsters (Pokemon FF) Empty
PostajNaslov: Re: Poket Monsters (Pokemon FF)   Poket Monsters (Pokemon FF) Empty

[Vrh] Go down
 
Poket Monsters (Pokemon FF)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Anime generation :: Anime art :: Fan fiction-
Forum(o)Bir: