Anime generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This forum is gathering the anime generation all over the world
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 MyBrute???

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bonesy
Beginer
Beginer
bonesy


Broj postova : 16
Registration date : 31.05.2009

MyBrute??? Empty
PostajNaslov: MyBrute???   MyBrute??? Emptypon lip 01, 2009 2:49 pm

Evo ofako...dakle, igrica je original na francuskom al su napravili i na engleskom, pa sam otišao provjerit, i sad obožavam igricu. To vam je inače browser igrica i ne treba ju skidati ni niš, samo treba imenovat lika, eventualno mu promjenit izgled i to je to. Ne treba se ni regat! Dakle, kad napravite lika dođete u glavnu sobu i tu u toj glavnoj sobi možete vidit izgled, skillove, statove, oružja, i slično. Ispod vašeg lika bit će gumb "ARENA" i stisnete si tu i imate prvi dan pravo na 6 borbi, a drugi i ostale dane ćete imati samo 3 borbe na dan. Borbe su automatske i ovise o statovima likova. Svaki lik je drugačiji i ima svoje specifične značajke i drugačiji razvoj.

Hint: ak ne želite da drugi igraju s vašim likom, možete napraviti password, iznad oružja bi trebao biti tekst s linkom na koji kliknete da stvorite lozinku ;)

Ako vam se opis svidio, igricu možete zaigrati ovdje.
[Vrh] Go down
Ayumi
Administrator
Administrator
Ayumi


Broj postova : 813
Age : 31
Registration date : 28.03.2008

MyBrute??? Empty
PostajNaslov: Re: MyBrute???   MyBrute??? Emptyuto lip 02, 2009 11:12 pm

E bila ja malo vidit kako je i bzvz kad je uvik napad isti a i nema nekih spešl oružja al ovako kad mi je dosadno mogla bi dikod zaigrat
[Vrh] Go down
http://animeheart.blog.hr
 
MyBrute???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Anime generation :: Zones :: Game pad-
Forum(o)Bir: